Meram Buharlı Yatak Yıkama Hizmeti
Meram Buharlı Yatak Yıkama Hizmeti

Meram Buharlı Yatak Yıkama Hizmeti

 

Buharlı Yatak Yıkama Nedir:Buharlı yatak yıkama, yatak yıkama yöntemlerinden bir tanesidir ve son derece detaylı bir temizlik çeşididir. Özel bir makine ile yapılan bu işlem ile üstün temizlik sağlanmaktadır. Bu temizlik yöntemiyle makinemiz 150-170 derece sıcaklığında buhar üretir. Oluşan bu buhar sayesinde yatak kumaşlarında bulunan kir ve lekeleri kolayca çözülür. Buharın diğer yıkama yöntemlerinden en büyük farkı kimyasal değildir. Bu yıkama sayesinde hiç bir kanserojen madde kullanılmadan yatakların temizlenmesi sağlanmaktadır.

 

Buharlı yatak yıkama nasıl yapılır?


Öncelikle bilinmesi gereken bu yıkama şeklinin en sağlıklı yöntem olduğudur. Buharla yapılan yıkama işlemlerinde, diğer yıkamalara nazaran yataklar daha az ıslanacak, kuruma süreleri kısalacak, rutubet oluşumu engellenecek, kimyasal kullanımı minimize edilecek ve tertemiz bir yatağa kavuşulacaktır.

 

  • Öncelikle ilk aşamada yatak emiş gücü yüksek makine ile vakumlanarak tozlarından arındırılacaktır.
  •  İkinci aşamada yatak minderleri var ise buharla yumuşatılacak, bakteri ve mite temizliği sağlanacaktır. Gerekli sıcaklığa ulaştıktan sonra emiş gücü yüksek makine ile mindere sıcak buhar verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile durulaması yapılacak, aynı zamanda kir ve lekeleri de çıkarılacaktır.
  • Minderlerin temizliği ve dezenfeksiyonu sağlandıktan sonra yatak kasalarını ve tüm kumaş yüzeylerin yıkanmasına başlanacaktır.  Yatak kumaş yüzeyine 150-170 derece sıcak buhar verilerek kir ve lekeleri yumuşatılır. Makineye yatak yıkama aparatı takılarak yüksek ısıda buhar yatağa verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile vakumlanacaktır.
  • Buharla yatak yıkama sonrası hala yatakta leke var ise özel leke çıkarıcılar kullanılarak yataklarınız lekelerinden de arındırılacaktır.
  • Yatağın bütünüyle kalite kontrolü yapıldıktan sonra buharla yıkama işlemi bitirilecektir.

 

meram yerinde yatak yıkama,meram yerinde yatak yıkama hizmeti,meram yerinde yatak yıkama firması,meram yerinde yatak yıkama işleri,meram yerinde yatak yıkama fiyatı,meram yerinde yatak yıkama yapan firmalar,meram yerinde yatak yıkama yapanlar,meram yerinde buharlı yatak yıkama,meram yerinde buharlı yatak yıkama hizmeti,meram yerinde buharlı yatak yıkama firması,meram yerinde buharlı yatak yıkama işleri,meram yerinde buharlı yatak yıkama fiyatı,meram yerinde buharlı yatak yıkama yapan firmalar,meram yerinde buharlı yatak yıkama yapanlar,

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014